Toplu Mail Programı MAIL TOPLAMA PROGRAMI
Cool Sender 3.0 Pro


Cool Sender mail gönderim programı kullanıcıla rına tam bir rahatlık ve performans sağlıyor,,
En yeni özellikleri yakından inceleyin...
Detaylı Bilgi
Mail Programı

Cool Spider Mail Toplama ProgramıCOOL SPIDER V.2.0 Toplama Programı

[ 80 TL + KDV ]

E-posta adresi bulma yazılımı ve lisansı firmamıza ait olan bir yazılımdır. Kullanımı ve kurulumu gayet olan yazılımı orta düzey bilgisayar bilgisi olan herkes kullanabilir.


Programın çalışma mantığı dilerseniz tek bir portal üzerinden dilersenizde anahtar kelime bazlı yapacağınız aramaların içinden açıkta görünen adreslerini toplamaktır.


Yazılımın gelişmiş tarama özelliği sayesinde siteleri siz yorulmadan tarar.

Elle ile e-posta toplamak sizin boşuna saatlerinizi hatta günlerinizi alabilir. Cool Spider'ın içerisinde arama derinliğini kendiniz belirleyebilirsiniz. Arama derinlikleriklerini belirlemenizde ki amaç derinlik seviyelerini belirlemektir.


Satın Al

2 ve 3 derinliği basit arama yapar. Daha çok yüzeysel bir arama seçeneğidir. Derinlik 4 detaylı arama yapar fakat en derinlere inmez. 5 ise arama derinliği en yüksek olan seçenektir. Her linki tek tek denetler ve içerisinde eposta adresi olup olmadığını kontrol eder açıkta görünen tüm adreslerin toplama işlemini gerçekleştirir.

Sizin de elinizde sektörünüz ile ilgili güncel datalar oluşacak. Bu sayede geniş bir müşteri kitlesine sahip olmuş olacaksınız.

 

Mail Adresleri